ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΧΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΕΙΞΗ&ΑΝΑ

Συζήτηση γιὰ διάφορα θέματα

Δημοσίευσηἀπό πρώην μέλος » Δευ 20/03/2006 03:04

ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΤΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΛΕΓΧΟΣ ΑΠΟ ΕΠΙΒΛΕΠΟΝΤΑ .ΑΠΟΔΕΧΤΟ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΥΒΡΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΡΙΧΝΕΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΗΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ.ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ ΟΜΩΣ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΟΛΗΣ -ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΠΙΒΛΕΠΟΝΤΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΑ ΑΦΗΝΕΙ ΥΠΟΝΙΕΣ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑΣ.ΠΡΕΠΕΙ ΑΜΕΣΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΑΡΤΙΣΗ ΣΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ.ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΙΑΦΩΝΙΑΣ ΓΡΑΜΜΩΝ ΛΟΓΟΚΡΙΝΕΤΑΙ?ΠΑΡΑΚΑΛΩ Η ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΑΝΑΡΤΗΘΕΙ ΔΙΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΜΕΙΞΙΣ ΚΑΙ ΑΝΑΚΥΚΛΗΣΗΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΡΙΑ Η ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΥΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΟΥΝ.
πρώην μέλος

Δημοσίευσηἀπό πρώην μέλος » Δευ 20/03/2006 19:35

Φίλε Χρυσοβαλάντη,
τόσο τα νέα θέματα, όσο και οι απαντήσεις σε αυτά ή σε ήδη υπάρχοντα από νέα μέλη, παραμένουν στην αναμονή έως ότου κάποιος από τους πυλαγωγούς ή τους διαχειριστές, έπειτα από την ανάγνωσή τους, τα εγκρίνει και δημοσιευτούν. Ο λόγος που γίνεται αυτό δεν ενέχει καμία διάθεση λογοκρισίας, αλλά, απλά, για να γίνει έλεγχος προς αποφυγήν υβριστικών φράσεων και περιεχομένου. Από όσο είμαι σε θέση να γνωρίζω, δεν γίνεται κάποια παρεμβολή στο κείμενο (αφαίρεση γραμμών). Εάν κάποια δημοσίευση περιέχει υβριστικό περιεχόμενο, το οποίο μπορεί να προσβάλλει και να επιφέρει νομικές κυρώσεις, η δημοσίευση παραμένει εν αναμονή. Ο λόγος που πολλές φορές καθυστερεί η έγκριση των δημοσιεύσεων δεν είναι άλλος από το ότι τα άτομα τα οποία είναι επιφορτισμένα με τον έλεγχο των δημοσιεύσεων είναι λίγα και, δυστυχώς, λόγω φόρτου εργασίας, είναι πιθανόν να μην εισέρχονται καθημερινώς στην Δημοθοινία. Προσωπικά μιλώντας και από όσο είμαι σε θέση να γνωρίζω, δεν έχει παρατηρηθεί κανενός είδους λογοκρισία σε περίπτωση πιθανής διαφωνίας, του ατόμου που εγκρίνει την δημοσίευση, με τις κατατεθιμένες απόψεις. Ίσως παλαιότερα μέλη της Δημοθοινίας, καθώς και άλλοι πυλαγωγοί, να μπορούσαν να σου απαντήσουν πληρέστερα. Ελπίζω να σε βοήθησα όσο μπόρεσα.
Με εκτίμηση,
Αλέξανδρος
πρώην μέλος

Δημοσίευσηἀπό ΒΕΚΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ » Παρ 24/03/2006 01:42

Το θέμα μετακινήθηκε στην κατηγορία "ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΔΗΜΟΘΟΙΝΙΑΣ"
ΒΕΚΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Δημοσ.: 747
Ἐγγραφή: Τετ 31/10/2001 01:06

Ἐπιστροφὴ στην Γενικά

Παρόντες

Παρόντες σὲ αὐτὴ τὴν Δ. Συζήτηση : Δεν ὑπάρχουν ἐγγεγραμμένα μέλη καὶ 1 ἐπισκέπτης