.

Συζήτηση γιὰ διάφορα θέματα

.

Δημοσίευσηἀπό πρώην μέλος » Δευ 15/05/2006 22:44

Αγαπητοί φίλοι,Αυτή είναι η τελευταία μου δημοσίευση στον παρόντα χώρο συζητήσεων. Για σοβαρούς προσωπικούς λόγους, αλλά και λόγους ανωτέρας βίας (πιθανότατα θα μείνω χωρίς σύνδεση στο Internet για πολύ καιρό) είμαι αναγκασμένος να αποχωρήσω.Θερμούς χαιρετισμούς και ευχαριστίες σε όλα τα παιδιά με τα οποία είχα την ευκαιρία να συνδιαλλαγώ και να ανταλλάξω απόψεις όλον αυτόν καιρό.Όσοι θέλετε να κρατήσουμε κάποιας μορφή επαφή και αλληλογραφία, μπορείτε να μου στείλετε μήνυμα στο [...], αν και δε μπορώ να δεσμευτώ για το πότε θα ξαναμπορέσω να απαντήσω.Καλή συνέχεια,
πρώην μέλος

Δημοσίευσηἀπό πρώην μέλος » Τρί 16/05/2006 02:41

ΛΑΘΟΣ ΧΡΗΣΤΟ

ΛΑΘΟΣ.

Καλή συνέχεια όπου και όποτε...και εάν....

Με εκτίμηση και Σεβασμό.
Νικόλαος Παππάς.

πρώην μέλος

Δημοσίευσηἀπό ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ » Τρί 16/05/2006 04:51

ΧΡΗΣΤΕ:
Σέ άποχαιρετούμε μέ πολύ, πολύ Φιλότητα καί εύγνωμοσύνη, διά τήν έώς τώρα άνεκτίμητη προσφορά Σου.

Καταννοούμε καί σεβόμαστε τή αίτία άποχωρήσεώς Σου.

ΟΜΩΣ! τούλάχιστον, Έγώ, μ ό ν ο ς, προκειμένου νά τιμήσω στοιχειωδώς μόνο τήν είς τήν ΔΗΜΟΘΟΙΝΙΑ προσφορά Σου καί τήν έώς τώρα άδολη συμπορευσίν μας... κηρρύσσω ήδη άδεισώπητο καί νικηφόρο πόλεμο άπαλείψεως τής αίτίας, έκείνης, ή όποία σ΄έξηνάγκασε νά μάς έγκαταλείψεις.

Καίτοι, μάλλον θά μάς κόψεις, ή σωστότερα θά μού κόψεις καί τήν καλημέρα δέν πρόκειται νά παύσω ποτέ τήν πρός Έσέ έκτίμηση μου καί θερμή μου ΦΙΛΟΤΗΤΑ.

Ἀντιπροσωπευτικὸ εἰκονίδιο μέλους
ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Ο ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ

Δημοσ.: 808
Ἐγγραφή: Δευ 02/09/2002 22:27

Ἐπιστροφὴ στην Γενικά

Παρόντες

Παρόντες σὲ αὐτὴ τὴν Δ. Συζήτηση: Δεν ὑπάρχουν ἐγγεγραμμένα μέλη καὶ 0 ἐπισκέπτες