Ανέλπιστα Νέα - Οργανισμός  E.N D.

Χαρακτηριστικά, Δράση καὶ Στόχοι τους

Δημοσίευσηἀπό ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ » Παρ 17/02/2017 18:03

Πολλοί θέλουν το καλό μας
Μην τους αφήσετε να μας το πάρουν !!!!!!!
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Δημοσ.: 782
Ἐγγραφή: Δευ 25/02/2008 10:02

Δημοσίευσηἀπό ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ » Σάβ 25/02/2017 22:18

ΑΚΟΥΣΤΕ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ … ΕΔΩ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΑΤΗ …

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΟΝ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗΣ GREEK PULSE ΣΤΗΣ
23 / 2 / 2017
https://www.youtube.com/watch?v=WcHiOMN ... ture=share
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Δημοσίευσηἀπό ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ » Σάβ 04/03/2017 19:05

... ΕΝΩ ΧΡΩΣΤΑΣ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ 43.000 ΕΥΡΩ..... ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΙ ΚΑΝΑΝ ΜΕΤΑ ΑΦΟΥ ΑΚΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΩΔΙΚΗ ΕΝΤΟΛΗ...... ΚΥΡΙΕ ΛΕΕΙ Η ΝΟΜΙΚΟΣ ΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ (ΕΝΩ ΓΛΥΚΕΝΕΙ ΤΗΝ ΦΩΝΗ ΤΗΣ) ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΠΗΤΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΣΑΡΙΑ ΝΑ ΣΤΗΛΕΤΕ ΕΞΩΔΙΚΟ ΚΑΙ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ... ΑΠΟ 43.000 ΕΥΡΩ ΜΕ 1.600 ΕΥΡΩ ΞΟΦΛΑΤΕ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΕΟΣ.... ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΣΥΝΕΛΛΗΝΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΕΞΩΔΙΚΟ - ΕΝΤΟΛΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΑΕΡΑ!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=BGkRyrO ... e=youtu.be
3-3-2017 ΟΙ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΤΡΕΜΟΥΝ ΤΗΝ ΕΝΤΟΛΗ ΑΠΟΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΜΕ ΠΟΛΙΤΗ
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Δημοσίευσηἀπό ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΤΑΛΩΣ » Τρί 07/03/2017 11:56

Για την ιστορία της ΔΗΜΟΘΟΙΝΙΑΣ, που είναι ο σημαντικότερος ιστότοπος, δεν είναι δόκιμο να αποτελεί γραφείο τύπου της λεγομένης Ελληνικής οργανώσεως που καπηλεύεται σύμβολα και ιδέες που τα καθιέρωσε ο γνωστός σε όλους μας συγγραφέας και ιδρυτής του παρόντος ιστοχώρου. Για αυτούς και για πολλούς άλλους λόγους παρακαλώ τον διαχειριστή να απενεργοποιήσει το παρόν θέμα. Η παρούσα κίνηση είναι αποτέλεσμα των ΕΝΕΡΓΩΝ μελών της ΔΗΜΟΘΗΝΙΑΣ. Ως μέλος της ΔΗΜΟΘΗΝΙΑΣ ευχαριστώ τον φίλο μου Δημήτρη ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΔΟΛΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ. ΦΙΛΕ, ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΕΝΕΡΓΟ.
Τα γαλόνια όπως έλεγε ο Στρατηγός Μακρυγιάννης τα παίρνεις στη μάχη.
Ἀντιπροσωπευτικὸ εἰκονίδιο μέλους
ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΤΑΛΩΣ
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Δημοσ.: 506
Ἐγγραφή: Παρ 30/11/2001 20:38

Δημοσίευσηἀπό ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ » Τρί 07/03/2017 20:43

...................................ΤΟ ΔΙΣ ΕΞΑΜΑΡΤΕΙΝ ΟΥΚ ΑΝΔΡΟΣ ΣΟΦΟΥ......................
Δημοσίευσηἀπό ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΤΑΛΩΣ » 23 Ιαν 2017 17:51
Φοβάμαι ότι ο ιστοχώρος αυτός που με πολύ κόπο ο Πατέρας μου κράτησε, πάει να γίνει φερέφωνο ... αλλότριων συμφερόντων.
Δημήτρη σέβομαι τον αγώνα σου και ξέρω ότι είναι άδολος, ΑΛΛΑ Η πλάνη ΕΙΝΑΙ εμφανής.
Ο σωρρας είναι ένα άτομο...

Η Θέση μου ήταν εξ αρχης να μπει το θέμα στο αρχείο, αλλά με κράτησαν τα μελή του Κ.Ε.Α που είναι ΑΦΑΝΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΟΘΟΙΝΙΑ Εκτός του κ Δρακοπουλου που είναι υπέρ ενεργός και τον Λεντζο μας από εδώ θέλω να τον ευχαριστήσω, καθώς και την Αμαλία μας. Ο διαχειριστής που ότι έχουμε βήμα εδώ το οφείλουμε σε αυτόν.

Καλό θα είναι να συναποφασίσουμε όλοι αν θα είναι δόκιμο να έχουμε ενεργό ή όχι αυτό το θέμα.

Υ.Γ ΛΟΓΟ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΕΝΕΡΓΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΔΗΜΟΘΟΙΝΙΑΣ. Δημήτρη εσύ είσαι ενεργός.

ΑΓΑΠΗΤΕ ΤΑΛΩ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ
Μετά την ανωτέρω δημοσίευσή ανέμενα από τα Ενεργά Μέλη (αλλά και άλλους)να τοποθετηθούν πράγμα που δεν έγινε . Ο χρόνος που άφησα να παρέλθει νομίζω ήταν αρκετός (18 ημέρες) για όποιον ήθελε να τοποθετηθεί …Στη σημερινή σου ανάρτηση Τάλω επικαλείσαι τα ενεργά μέλη ότι συνυπογράφουν την σημερινή Τελεσιγραφική σου τοποθέτηση.
Αν αυτή είναι η θέση της πλειοψηφίας θα την σεβαστώ αλλά σαν ΕΛΛΗΝ οφείλω να καυτηριάσω τον τρόπο και την διαδικασία (αν υπήρξε διαδικασία) που έχει ακολουθηθεί.
Το «ΕΝ ΚΡΥΠΤΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑΒΥΣΤΩ» δεν είναι διαδικασία που τιμά την Ιστορία και τον Σκοπό αυτού του Ιστοχώρου (κατά την άποψή μου πάντοτε) και θα παρακαλούσα τους Συνέλληνες να βγούνε φανερά και να τοποθετηθούν σχετικά..
Θεωρούσα καθήκον μου να μεταφέρω και να δείχνω κάποια συμβάντα για προβληματισμό και ενδεχομένως γόνιμη αντιπαράθεση πράγμα κατά την γνώμη μου χρήσιμο…. Αυτό δεν έχει γίνει κατορθωτό και θλίβομε γι’αυτό.

ΑΦΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΤΑΛΩ ΜΕ ΧΡΗΑΖΟΣΑΣΤΕ ΕΝΕΡΓΟ ΠΑΡΑΚΑΛΏ ΝΑ ΕΧΩ ΟΔΗΓΕΙΕΣ ΚΑΙ "ΛΙΣΤΑ" ΘΕΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΕΠΙΤΡΈΠΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΑΡΤΟΎΝΤΑΙ.ΚΑΘΏΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΥ ΑΞΙΟΛΟΓΕΙΤΕ ΤΑ ΘΈΜΑΤΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

..............................ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΟΦΟΣ....................
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ενεργό μέλος
Ενεργό μέλος

Προηγούμενη

Ἐπιστροφὴ στην Μυστικὲς καὶ Φανερὲς Ὀργανώσεις

Παρόντες

Παρόντες σὲ αὐτὴ τὴν Δ. Συζήτηση : Δεν ὑπάρχουν ἐγγεγραμμένα μέλη καὶ 1 ἐπισκέπτης